SLUŽBY

Outsourcing ICT / Poradenství

Outsourcing ICT služeb v sobě skrývá moderní využití pracovní síly. Soudobé firmy využívají tento model pro správu svých informačních technologií. Součástí poskytovaných služeb je i okamžité poradenství ať už po telefonu nebo prostřednictvím vzdáleného přístupu.

Správa účetních systémů

Součástí poskytovaných služeb je i správa účetních systémů, kterou poskytujeme mnoha zákazníkům. Oblíbené systémy našich zákazníků: Stormware POHODA, Premier, ...

Prodej hardware a software

Zajistíme nákup Vámi požadované techniky včetně softwarového vybavení. Využíváme autorizovaných dodavatelů značkové techniky. Připravíme i výběrové řízení v rámci požadavků či nutnosti z hlediska zákona.

Správa počítačových sítí

Jedna ze základních součástí informačního systému je hardwarová a softwarová správa počítačových sítí. Povedeme pro Vás kompletní inventarizaci včetně SW vybavení.

Kamerové systémy

Dle Vašich požadavků Vám postavíme na míru kamerový systém. Zajistíme další správu i údržbu. Specializujeme se jak na firmy, tak na bytové domy. Vše dle pravidel Úřadu pro ochranu osobních údajů. Poradíme i s malým systémem.

Audio-Video služby

I tento pro mnohé uživatele "koníček" jsme povýšili na profesionální úroveň a rádi poskytneme služby i v této oblasti. Výroba HD Videa, DVD, střih video, titulkování apod.

REFERENCE

NABÍDKOVÉ PANELY: polevku.cz

Nabídkové panely pro restaurace pomocí inteligentního řešení (nevyžaduje počítače pro zobrazení). Zde použito v "Polévkárně" www.polevku.cz.

 

Videoseriál: BEZ ŘEČÍ

Firma PeterSoft se podílela na vzniku a výrobě videoseriálu 'Bez řečí'. Seriál byl vytvářen ve spolupráci s firmou Digitaiment s.r.o. a webem www.bankovnipoplatky.com.

 

Kamerové systémy

Specializujeme se především na malé firmy a bytové domy / SVJ, včetně on-line dohledu, správy a vytažení záznamu pro účely policejního vyšetřování.

 

Výroba titulků pro DVD a vysílání

Firma PeterSoft se podílela na přípravě i výrobě titulků pro DVD na český i evropský trh, včetně překladu titulků pro různé jazykové verze. Používali jsme vlastní software Video Sub.

 

VÝROBA SW NA ZAKÁZKU (do r. 2018)

DEREZA-TOOLS

Kompletní agenda vedení evidence nářadí a zápůjčky. Jednoduchý a operativní software pro řízení, statistiku i ekonomiku. Vytvořeno pro společnost DEREZA, spol. s.r.o. (aktivně využíváno 2009 - 2018)

 

PRESTO System

Kompletní agenda vedení zakázek. Operativní software pro řízení, statistiku i ekonomiku. Vytvořeno pro PRESTO - PŘEKLADATELSKÉ CENTRUM, s.r.o. (aktivně využíváno 1995 - 2016)

 

KB Úvěr

Pobočkový systém pro bankovní ústav Komerční banka, a.s. Software na hodnocení bonity klientů - nepodnikatelů pro poskytování úvěrů, vydávání karet apod. (aktivně využíváno 1996 - 2000)

 

ChangeTerms

Software pro textové zpracování textů pomocí připravených slovníků a thesaurů, přímá spolupráce s MS Office (Word, Excel) a uživatelským databázovým prostředím (aktivně využíváno 2000 - 2005).

 

KONTAKT

 

Ing. Petr Nacher

   e-mail:  nacher@petersoft.cz
   tel.:       +420 603 282 622