SLUŽBY

Outsourcing ICT služeb

Outsourcing ICT služeb v sobě skrývá moderní využití pracovní síly. Soudobé firmy využívají tento model pro správu svých informačních technologií. Nabízíme široké pokrytí různé úrovně služeb v rámci celé ICT.

více

Prodej hardware a software

Zajistíme nákup Vámi požadované techniky včetně softwarového vybavení. Využíváme autorizovaných dodavatelů značkové techniky. Připravíme i výběrové řízení v rámci požadavků či nutnosti z hlediska zákona.

více

Správa počítačových sítí

Jedna ze základních součástí informačního systému je hardwarová a softwarová správa počítačových sítí. Povedeme pro Vás kompletní inventarizaci včetně SW vybavení.

více

HelpDesk / Poradenství

Okamžité poradenství ať už po telefonu nebo prostřednictvím e-mailu či HelpDeskové aplikace je pro nás samozřejmou součástí veškerých námi poskytovaných služeb.

více

Audio-Video služby

I tento pro mnohé uživatele "koníček" jsme povýšili na profesionální úroveň a rádi poskytneme služby i v této oblasti. Výroba DVD, CD, střih video, titulkování apod.

více

Software na zakázku

Dle našich bohatých zkušeností nabízíme tvorbu software na zakázku. Využíváme soudobých metod pro poslední verze operačních systémů, využíváme silné databázové prostředí.

více